Sana Söz Fragman

<< 1 2 34 5 >>

Sana Söz 7. Bölüm Fragmanı (Final)

Yorum Yaz (1 Yorum)
Reklamlar
Tür: Dram, Aksiyon
Yönetmen: Şenol Sönmez
Senaryo: Ali Erkan Ersezer ile Sertaç Sayın
Kanal ve Yayın Günü: Star Tv - Çarşamba - 20.00
Sana Söz Oyuncuları:
Sana Söz Konusu:

O3 Medya'nın yapımcılığını üstlendiği Star Tv'nin yeni dizisi Suçlu'nun oyuncu kadrosunda Erkan Petekkaya, Nehir Erdoğan, Serkan Altunorak, Emin Olcay, Ayçin İnci, Hivda Zizan Alp, Aslıhan Kapanşahin ve Atakan Hoşgören rol alıyor. Şenol Sönmez'in yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin senaryosunu ise Ali Erkan Ersezer ile Sertaç Sayın kaleme alıyorlar. Suçlu dizisinin konusu kısaca şöyle; Ayşe isimli bir garsonun ölümüyle olaylar gelişmeye başlayacak. Sessiz Çığlık isimli bir televizyoncu olan Elif Karaca (Nehir Erdoğan)'nın olayı aydınlatmaya çalıştığı sırada gözüpek polis Ömer (Erkan Petekkaya)'e de olayın tek şüphelisi olan Bora'yı takibe alır. Dizide Elif'in avukat olan eşine Erdem Karaca'ya Serkan Altunorak hayat verirken, Erdem'in asistanı Aslı'ya da güzel oyuncu Cansın Çekili hayat verecek.

Suçlu Dizisi Oyuncuları:

Erkan Petekkaya (Ömer)

12 Aralık 1970 Elazığ doğumlu oyuncu aslen Diyarbakır'lıdır. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiytatro bölümü mezunudur. 1.89 boyunda ve 84 kilodadır. Köpek isimli dizide Yılmaz karakteriyle en iyi erkek oyuncu ödülüne sahip olmuştur. En fazla ses getiren dizisi ise Öyle Bir Geçer Zaman Ki'de canlandırdığı Ali Kaptan karakteriyle olmuştur. Geçtiğimiz sezon ise Paramparça'da Cihan karakterini canlandırmış sonrasında da Vurgun dizisinde Kemal karakterine hayat verdikten sonrada Gel Dese Aşk dizisinde Murat karakteri ile kamera karşısına geçmiştir. Tv 8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisinede Delikanlı Sadi olarak konuk olmuş, çok kilit ve sevilen bir rolde yer almıştır.

paramparça cihan kimdir

Nehir Erdoğan (Elif)

Güzel oyuncu 16 Haziran 1980 yılında İzmir'de dünyaya gelmiştir.2004 yılında ekranlara gelen Yabancı Damat dizisi ile tanınan oyuncu sonrasında ise Son, Aşk Bir Hayal, Reaksiyon gibi dizilerde rol almıştır. Güzel oyuncu Kanal D ekranlarında yayınlanan İkizler Memo-Can dizisinde anne Melek karakterine hayat vermişti. Son olarak ise Trt 1 ekranlarında yayınlanan Benim Adım Melek dizisinde diziyle aynı isme sahip Melek Karadağ karakterine hayat vermiştir.

Serkan Altunorak (Erdem)

24 Aralık 1976 Ankara doğumlu yakışıklı oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuar bölümünden mezun olmuştur. Sınıf, Melekler Korusun, Şüphe, Muhteşem Yüzyıl, Taşlıca Yahya ve Evli ve Öfkeli dizilerinde rol almıştır. Başarılı oyuncu son olarak ise Kanal D ekranlarında yayınlanan Vatanım Sensin dizisinde Mösyö Dule karakterine hayat vermiştir.

Reklamlar
Yorum Yap

Sana Söz dizisine 1 Yorum Yapıldı
  1. ramazan yavuz: iyi dizi benziyor